O FIRMIE

Hurtownia EXCELL GROUP sprzedae produkty zaprojektowne i stworzone dla właścicieli salonów kosmetycznych i fryzjerskich, którym zależy na wysokiej jakości obsługi swoich klientów.

Nasza firma od samego początku stawiała sobie za nadrzędny cel: produkowanie produktów wysokiej jakości, z najlepszych materiałów i ze szczególną dbałością o walory estetyczne. Dzięki temu oferowanie przez nas produkty znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebny jest profesjonalny i niezawodny sprzęt.

Nasza firma szczególny nacisk kładzie na niezawodność sprzedawanych urządzeń, dlatego naszymi klientami są najbardziej renomowane salony kosmetyczne i fryzjerskie w Polsce.

Każdy sprzedawany przez nas produkt przeszedł rygorystyczne testy jakości, potwierdza to certyfikat CE oraz udzielana przez nas gwarancja.

Naszym celem jest długofalowa współpraca z wszystkimi naszymi klientami, dlatego też zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z nami. Poszukujemy dystrybutorów naszych produktów na terenie całego kraju, udzielamy wsparcia marketingowego oraz technicznego. Nasza wykwalifikowana kadra czeka na Państwa pytania.

Kontakt z nami:

kontakt@excellgroup.pl

telefon: 71 707 31 48